Projekt bez tytułu

Darowizna dla Ukrainy

Chorągiew Krakowska ZHP im. Tadeusza Kościuszki

ZHP Chorągiew Krakowska dołącza do zbiórki pomocowej, organizowanej przez Kraków PL. Zbiórka odbywa się na Stadionie Miejskim przy ul. Reymonta w Krakowie. Rozpoczyna się dziś, 25 lutego, o godzinie 12:00. Zbiórka będzie trwała codziennie (także przez weekend), do godziny 20:00.🟢 Potrzebne będą: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pięlęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe.🟢 Dodatkowo żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.Lwów potrzebuje także generatory prądotwórcze o dużej mocy. 🔴 Szukamy są także harcerskich wolontariuszy do obsługi punktu na Stadionie Miejskim. Na zgłoszenia czekamy w formularzu: https://bit.ly/wolontariat-dla-lwowa.

Skip to content